Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Wnętrza Jest 210 produktów.

Podkategorie

 • Meble
 • Doniczki

  Nowoczesne doniczki

  Nawet najpiękniejszy kwiat straci na urodzie, jeśli posadzisz go w odrapanej, plastikowej doniczce. Problem może wydawać się błahy, ale dobrze dobrana doniczka to połowa sukcesu – zdobi dom na równi z umieszczoną w niej rośliną. W naszym sklepie czeka na ciebie szeroki wybór doniczek na rośliny ozdobne, kwiaty i zioła. Proponujemy rozwiązania do domu, ogrodu i na taras, w wersji stojącej lub do powieszenia. Miłośnicy oryginalnych dodatków znajdą u nas szeroki wybór ręcznie wykonanych doniczek z ceramiki i betonu. Przedmioty z tej kategorii to małe dzieła sztuki tworzone przez polskich artystów. Dzięki ręcznej metodzie produkcji każdy egzemplarz jest unikatowy. Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, polecamy doniczki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu. W ofercie posiadamy również doniczki z systemem nawadniającym, podświetlane oraz przeznaczone do konkretnych gatunków roślin.

 • Wazony

  Nowoczesne wazony

  Ładny wazon może być dodatkiem do bukietu albo samodzielną dekoracją. To idealny prezent dla bliskiej osoby, która lubi otoczenie roślin i pięknych przedmiotów. W naszym sklepie zebraliśmy najciekawsze wytwory sztuki ceramicznej, wykonane w niewielkich polskich pracowniach. Każdy z wazonów jest zrobiony ręcznie, a przez to unikatowy.

  Pękate wazony z poznańskiego studia Hadaki łączą proste formy, naturalną paletą barw i ciekawe wzornictwo. Betonowe wazony i wazoniki Fóbe mają w sobie szlachetną surowość i mogą znaleźć nieskończoną liczbę zastosowań. Czarne wazony Cactu i Moon pięknie podkreślają zieleń roślin. Wazony Color Mazy – pokryte barwnymi smugami – udowadniają, że ceramika z powodzeniem zastępuje malarskie płótno.

 • Lampy

  Oświetlenie

  Dobrze dobrane oświetlenie wewnętrzne zmienia wystrój nie do poznania. Wieczorem otula pokój łagodnym blaskiem, za dnia pełni rolę ozdoby. W Spa4Garden oferujemy lampy do wnętrz, które zaskakują nietypową formą albo użytym do produkcji materiałem. W naszym asortymencie znajdziesz niewielkie lampy dekoracyjne, lampy stojące, wiszące oraz lampy led.

  Jeśli szukasz eleganckich dekoracji świątecznych, polecamy podświetlane lampy choinki i lampy gwiazdy. Mogą stanąć na domowym parapecie, w sklepowej witrynie albo na ladzie w recepcji. Na co dzień wybierz ozdobą lampkę w kształcie kuli, świecącą doniczką, ręcznie wykonaną lampę z pnia albo lampę z gałęzi.

 • Ozdoby i dekoracje