Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Kielce

Piękny trawnik dla każdego

Martwi Cię wygląd Twojej murawy? Marzysz o jednolitym, soczyście zielonym i gęstym trawniku, który stanie się prawdziwą ozdobą Twojego ogrodu? Wydaje Ci się, że pięknym trawnikiem mogą cieszyć się tylko nieliczni? Wypróbują trawę z rolki w Kielcach i sprawdź, jak szybko i bez wysiłku założyć wymarzony trawnik.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Wypielęgnowany, błyszczący i równy trawnik idealnie wpisuje się ogrodowy krajobraz. Dzięki niemu w otoczeniu nie brakuje naturalnej zieleni. Piękna murawa zwiększa walory otoczenia i podkreśla piękno roślinnych kompozycji. To na niej często najpierw skupia się uwaga gości i spacerowiczów. Trawnik w ogrodzie pełni też wiele pozytywnych funkcji biologicznych – obniża temperaturę, pochłania zanieczyszczenia i zwiększa ilość tlenu. Wiosną i latem umila wypoczynek na świeżym powietrzu. Wysiłek wkładany w zakładanie i utrzymanie tradycyjnego trawnika z siewu często okazuje się jednak daremny. Na skutek zmiennych warunków pogodowych czy nalotów ptasich gości z kiełkujących nasion nie powstaje wcale wymarzona jednolita murawa. Jeśli nie chcesz patrzeć na przebarwienia, chwasty i puste pola na trawniku, zdecyduj się na trawę z rolki w Kielcach i stale zachwycaj się swoją murawą.

Trawa z rolki (Kielce) to:

clock-icon

Oszczędność czasu

Trawa z rolki (Kielce) pozwala osiągnąć ekspresowe rezultaty. Darń jest gotowa do natychmiastowego montażu. Trawnik z rolki możesz założyć w ciągu 1 dnia. Murawa nadaje się do użytku już po 1-2 tygodniach. Nie musisz czekać, aż Twoja murawa zyska dojrzały wygląd – trawnik z rolki wygląda atrakcyjnie zaraz po założeniu. Trawa z rolki umożliwia założenie idealnej murawy w dogodnym dla siebie terminie. Może być montowana od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni (od marca do listopada). Jest więc szczególnie polecana do nowo zakładanych i modernizowanych ogrodów, które wymagają natychmiastowej zmiany.

circle-icon

Łatwy montaż

By założyć piękny trawnik, nie musisz zmagać się z wielokrotnym dosiewaniem nasion i kłopotliwymi poprawkami. Zakładanie trawnika z rolki jest proste niczym rozkładanie zielonego dywanu. Wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, starannie rozłożyć i docisnąć do ziemi poszczególne pasy trawy i wyrównać murawę. Montowanie trawy z rolki w Kielcach ułatwia specjalna siatka biodegradowalna, w którą została wyposażona. Bezpośrednio po montażu musisz pamiętać jedynie o intensywnym podlewaniu trawnika.

roots-icon

Wysoka jakość i atrakcyjny wygląd

Dzięki trawie z rolki od razu wiesz, jak będzie wyglądać Twój trawnik. Wszystkie walory darni widoczne są jeszcze przed rozłożeniem. Nasza trawa z rolki to produkt najwyższej jakości, wyróżniający się atrakcyjnym wyglądem (intensywna zieleń, jednolite zagęszczenie) i mocnym systemem korzeniowym. Przyjmuje się łatwo, tworząc wspaniały zielony dywan.

grass-icon

Przyjemne użytkowanie przez wiele lat

Trawnik z rolki to inwestycja długoterminowa. Murawa może być bez problemów użytkowana przez długie lata. Utrzymanie jej w dobrej kondycji nie wymaga kłopotliwych zabiegów. Pielęgnacja trawnika z rolki w Kielcach, ze względu na jego odporność na udeptywanie, choroby, chwasty, jest łatwiejsza niż trawnika z siewu. Wybierając trawę z rolki, możesz uniknąć częstych i uciążliwych prac w ogrodzie.

street-icon

Różnorodne zastosowanie

Oferujemy uniwersalną trawę z rolki, która nadaje się na tereny o różnym przeznaczeniu. Trawnik z rolki w Kielcach możesz założyć zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej (w parku, na placu zabaw, terenach rekreacyjnych i zielonych). Nasza trawa z rolki jest polecana także na tereny o dużym nachyleniu, gdzie trudno osiągnąć pożądany efekt poprzez wysiew nasion.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6