Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Białystok

Gęsty i intensywnie zielony trawnik w 1 dzień

Zależy Ci, by Twój ogród zachwycał intensywną zielenią i naturalnym wyglądem? Masz dosyć żmudnych prac przy zakładaniu trawnika z siewu i niecierpliwych oczekiwań na ostateczny efekt? Chcesz w szybki i łatwy sposób założyć idealną murawę? Nie spędzaj kolejnych miesięcy na próbach doprowadzenia swojej murawy do porządku. Wybierz trawę z rolki w Białymstoku i przekonaj się, że Ty także możesz mieć idealny trawnik.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Jednolity, gęsty i lśniący trawnik doskonale zdobi ogród. Zadbana murawa to prawdziwa duma każdego ogrodnika. Piękny trawnik podkreśla unikalne walory otoczenia, dodaje mu naturalności i elegancji. Zielony dywan ożywia i wzbogaca ogrodowe kompozycje. Latem stanowi idealne miejsce do wypoczynku i aktywności. Niejednokrotnie trawnik w ogrodzie ani trochę nie przypomina jednak tego wymarzonego. Nieestetyczne przebarwienia, zasychające źdźbła czy puste pola odbierają murawie cały jej blask. Jeśli marzysz o pięknym trawniku, który nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji, skorzystaj z naszej oferty. Trawa z rolki w Białymstoku pomoże Ci w ekspresowym tempie odmienić wygląd otoczenia.

Trawa z rolki (Białystok) to:

clock-icon

Trawnik w 1 dzień

Trawnik z rolki w Białymstoku możesz założyć w ciągu 1 dnia. Nie musisz czekać na kiełkowanie nasion, wzrost trawy i zagęszczanie się darni. Trawa z rolki od razu po rozłożeniu zyskuje dojrzały wygląd. Już po 1-2 tygodniach od założenia możesz bez przeszkód użytkować swoją murawę. Trawnik z rolki – w odróżnieniu od trawnika z siewu – możesz założyć niemal przez cały rok (od marca do listopada). Dzięki temu nie musisz odkładać ogrodniczych planów na kolejny sezon, tylko od razu możesz cieszyć się z idealnej murawy.

circle-icon

Pewny rezultat

Oferowana przez nas wysokiej jakości trawa z rolki gwarantuje wspaniałe efekty w ogrodzie. Dzięki mocnemu systemowi korzeniowemu darń łatwo i szybko się przyjmuje. Nasza trawa z rolki charakteryzuje się także atrakcyjnym wyglądem – intensywną zielenią i jednolitym zagęszczeniem. Ze względu na liczne walory ozdobne trawnik z rolki w Białymstoku wygląda zachwycająco od pierwszych chwil po założeniu

roots-icon

Łatwe zakładanie

Montaż trawy z rolki nie jest skomplikowany. Z powodzeniem można przeprowadzić go samodzielnie. Zakładanie trawnika z rolki w Białymstoku polega na odpowiednim przygotowaniu podłoża, starannym rozłożeniu trawy i dociśnięciu jej do ziemi. Po założeniu trawnika z rolki należy zadbać o jego intensywne nawadnianie. Montaż naszej trawy z rolki ułatwia specjalna siatka biodegradowalna.

grass-icon

Wszechstronne zastosowanie

Uniwersalna trawa z rolki (Białystok) znajduje zastosowanie nie tylko w przydomowych ogrodach, ale również w parkach, na placach zabaw, publicznych terenach zielonych i rekreacyjnych. Umożliwia udekorowanie otoczenia i stworzenie miejsc do wypoczynku. Trawa z rolki jest szczególnie polecana na trudne tereny o dużym nachyleniu.

street-icon

Atrakcyjny wygląd przez wiele lat

Pielęgnacja trawnika z rolki w Białymstoku jest łatwiejsza niż tradycyjnej murawy. Nie wymaga on tak częstych poprawek, renowacji i zabiegów pielęgnacyjnych. Utrzymanie trawnika z rolki w nienagannej kondycji nie przysparza większych trudności. Jest on odporny na udeptywanie, choroby, chwasty i niekorzystne warunki pogodowe. Nie ulega zniszczeniu nawet pod wpływem intensywnego użytkowania. Zwykle wystarczą standardowe zabiegi, by prezentował się wspaniale przez długie lata.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6