Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Bydgoszcz

Recepta na idealny trawnik w 1 dzień

Chcesz, aby Twój ogród zachwycał soczystą zielenią? Jesteś rozczarowany dotychczasowym wyglądem swojej murawy? Zależy Ci na błyskawicznym i łatwym w założeniu trawnika? Skorzystaj z naszej oferty – pomożemy Ci w osiągnięciu wymarzonych rezultatów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że niektóre ogrody aż skrzą się zielenią i już z daleka przyciągają uwagę, a inne są szare i smutne? Efektowny, lśniący trawnik to jeden z najważniejszych elementów ogrodu. To właśnie on tworzy idealne tło dla innych roślin i dekoracji, podkreśla największe atuty ogrodu i kształtuje niezwykły charakter zielonego zakątka. Uzyskanie intensywnie zielonej i równomiernej murawy często nastręcza jednak sporych problemów. Zakładanie trawnika z siewu dla wielu osób jest źródłem trudności i rozczarowań. Jeśli już ich doświadczyłeś lub chcesz ich uniknąć, skorzystaj z trawy z rolki w Bydgoszczy.

Oferowana przez nas trawa z rolki (Bydgoszcz) zapewni Ci:

clock-icon

Natychmiastowy rezultat

Dzięki trawie z rolki nie musisz czekać długich miesięcy, by cieszyć się z efektownej murawy w ogrodzie. Korzystając z naszej oferty, oszczędzisz mnóstwo czasu. Trawa z rolki pozwala w mgnieniu oka wnieść do otoczenia mnóstwo zieleni. Wystarczy 1 dzień, by założyć trawnik z rolki w Bydgoszczy i całkowicie odmienić wygląd ogrodu. Już po upływie 1-2 tygodni można rozpocząć użytkowanie murawy. Trawa z rolki (Bydgoszcz) to idealne rozwiązanie dla niecierpliwych ogrodników, którym zależy na szybkim efekcie.

circle-icon

Łatwy montaż

Montaż trawy z rolki to zadanie, z którym poradzą sobie nawet początkujący ogrodnicy. Zakładanie trawnika nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu ani pomocy fachowców. Dodatkowo nasza trawa z rolki wyposażona została w siatkę biodegradowalną – ułatwiającą jej rozkładanie. Na odpowiednio przygotowanym podłożu wystarczy rozłożyć poszczególne pasy trawy i dokładnie docisnąć je do ziemi. Trawnik z rolki w Bydgoszczy można założyć niemal przez cały rok – od marca do listopada.

roots-icon

Piękny wygląd

Oferowana w Bydgoszczy trawa z rolki to produkt najwyższej jakości, wyróżniający się wysokim współczynnikiem przyjmowania i mocnym systemem korzeniowym. Gęsta, równomierna, zwarta i soczyście zielona darń gwarantuje, że murawa będzie prezentować się zjawiskowo już od pierwszych chwil po założeniu.

grass-icon

Pewny i trwały efekt

Wybór trawy z rolki to najlepszy sposób na trwały i pewny rezultat w ogrodzie. Dzięki niej nie musisz obawiać się, jak murawa będzie wyglądać w przyszłości, ani angażować się w kłopotliwe zabiegi pielęgnacyjne. Trawnik z rolki – w przeciwieństwie do tego z siewu – od razu po rozłożeniu zyskuje dojrzały wygląd i prezentuje pełnię swoich walorów. Nie grożą mu intensywne opady, silne podmuchy wiatru czy żerujące ptaki. Jest łatwy w utrzymaniu i odporny na udeptywanie, uszkodzenia mechaniczne, choroby oraz niekorzystne warunki środowiskowe. Trawnik z rolki w Bydgoszczy zachowuje atrakcyjny wygląd przez długie lata. Nie wymaga wielokrotnych poprawek ani corocznych modernizacji.

street-icon

Uniwersalne zastosowanie

Oferujemy uniwersalną trawę z rolki, która znajduje wszechstronne zastosowanie. Nasza trawa z rolki w Bydgoszczy dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w parkach, na terenach rekreacyjnych czy placach zabaw. Można stosować ją nawet na trudnych terenach o dużym nachyleniu, gdzie ciężko uzyskać optymalne rezultaty za sprawą wysiewu nasion.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6