Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Gdańsk

Nieskazitelny trawnik dla zapracowanych ogrodników

Wydaje Ci się, że zakładanie trawnika jest trudne i czasochłonne? Chcesz uniknąć problemów z pielęgnacją murawy? Zależy Ci, by w Twoim ogrodzie było więcej zieleni? Nie możesz patrzeć na swoją dotychczasową murawę? Skorzystaj z naszej oferty – załóż trawnik z rolki w Gdańsku i natychmiast dodaj blasku swojemu ogrodowi.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Zadbany trawnik to niezbędny element pięknego ogrodu. Soczyście zielona i równomierna murawa podkreśla największe atuty ogrodu i sprawia, że całe otoczenie wygląda świeżo i naturalnie. Trawnik jest idealnym tłem dla roślin i elementów architektonicznych. W czasie wiosennych i letnich dni może służyć do leniwego wypoczynku i aktywności. Zanim jednak nasiona trawy wykiełkują, a murawa zyska dojrzały wygląd, łatwo można się zniechęcić. Obfite deszcze, silne wiatry, żerujące ptaki, choroby atakujące trawę – wszystko to może całkowicie zniweczyć marzenia o idealnym trawniku. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów i zadowalać się jedynie namiastką zielonej oazy. Wybierz trawę z rolki i od razu ciesz się z upragnionej murawy w ogrodzie.

Trawa z rolki (Gdańsk) to:

clock-icon

Szybkie zakładanie

Trawa z rolki pozwala uniknąć długich prac przy zakładaniu murawy. Dzięki niej nie trzeba czekać, aż nasiona wykiełkują, źdźbła wyrosną i trawnik zyska dojrzały wygląd. Trawnik z rolki można założyć w ciągu 1 dnia. Już po 1-2 tygodniach murawa nadaje się do pełnego użytku i prezentuje się atrakcyjnie. Dodatkową zaletą trawnika z rolki jest możliwość jego zakładania w Gdańsku niemal przez cały rok (od marca do listopada). Trawa z rolki polecana jest zarówno do nowo zakładanych, jak i modernizowanych ogrodów, które potrzebują szybkiej zmiany.

circle-icon

Łatwy montaż

Montaż trawy z rolki można przeprowadzić samodzielnie, bez używania skomplikowanych sprzętów. Zakładanie trawnika z rolki ogranicza się do przygotowania ziemi, rozłożenie darni i dociśnięcia jej do podłoża. Bezpośrednio po założeniu trawnik z rolki wymaga jedynie obfitego nawadniania. Nasza trawa z rolki (Gdańsk) wyposażona została w siatkę biodegradowalną, która ułatwia jej rozkładanie.

roots-icon

Zachwycający wygląd

Oferowana przez nas w Gdańsku trawa z rolki to produkt najwyżej jakości, wyhodowany z mieszanki niemieckich nasion. Gęsta i soczyście zielona darń gwarantuje fantastyczny wygląd murawy. Wszystkie walory trawnika są widoczne zaraz po jego założeniu. Nie trzeba się więc martwić, że na skutek zmiennych warunków pogodowych czy żerowania ptaków wygląd trawnika będzie znacznie odbiega od zamierzonego – co często zdarza się w przypadku trawników z siewu. Nasza trawa z rolki wyróżnia się mocnym systemem korzeniowym, który gwarantuje łatwe i szybkie przyjmowanie się.

grass-icon

Trwałość i przyjemność użytkowania

Trawa z rolki zapewni Ci trwałe efekty w ogrodzie, bez wielkiego wysiłku. Trawnik z rolki jest łatwiejszy w pielęgnacji niż tradycyjny (z siewu). Nie wymaga tak częstych renowacji oraz uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych (np. odchwaszczenia). Jest odporny na udeptywanie, ekstremalne zjawiska pogodowe, choroby – zachowuje dobrą kondycję nawet w przypadku intensywnego użytkowania i niekorzystnych warunków środowiskowych. Dzięki trawie z rolki w Gdańsku będziesz cieszyć się ze wspaniałej murawy przez wiele lat.

street-icon

Uniwersalne zastosowanie

Oferujemy uniwersalną trawę z rolki, która dobrze sprawdza się na różnych terenach. Trawnik z rolki w Gdańsku można założyć nawet na trudnych terenach o dużym nachyleniu. Trawa z rolki nadaje się nie tylko do ogrodów i parków, ale również na tereny rekreacyjne czy place zabaw. Z powodzeniem spełnia funkcję dekoracyjną i wypoczynkową.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6