Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Katowice

Idealny trawnik szybko i bez wysiłku

W Twoim ogrodzie brakuje zieleni? Zależy Ci na gęstym, równym i błyszczącym trawniku? Ciągle zmagasz się z żółknięciem, zachwaszczeniem czy przerzedzeniem murawy? Nie czekaj – załóż trawnik z rolki w Katowicach w ciągu jednego dnia i ciesz się zachwycającym efektem zielonego dywanu. .

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Przyciąga wzrok, wzbogaca ogrodowy pejzaż, nadaje aranżacjom naturalny charakter – zadbany trawnik to nieoceniony element przydomowego otoczenia. Nie zawsze łatwo jednak zrealizować marzenie o pięknym trawniku. Założenie i utrzymanie murawy często okazuje się sporym wyzwaniem. Wywiewane nasiona, usychające źdźbła i nierównomiernie zagęszczona darń mogą całkowicie zniweczyć ogrodnicze plany. A gdyby tak uniknąć niepewnych rezultatów, wielomiesięcznych oczekiwań i od razu cieszyć się zjawiskowym, dojrzałym trawnikiem? Trawa z rolki (Katowice) pozwoli Ci osiągnąć upragnione rezultaty bez żmudnych i czasochłonnych zabiegów.

Trawa z rolki (Katowice) to:

clock-icon

Szybki rezultat

Trawa z rolki pomoże Ci uniknąć długich oczekiwań na ostateczny efekt. Dzięki niej nie musisz z niepewnością śledzić powolnego wzrostu trawy i czekać, aż w Twoim ogrodzie pojawi się trochę zieleni. Trawnik z rolki można założyć w ciągu 1 dnia. Murawa prezentuje się pięknie od pierwszych chwil po założeniu i nadaje się do pełnego użytku już po upływie 1-2 tygodni. Trawnik z rolki w Katowicach można zakładać niemal przez cały rok – od marca do listopada. Jeśli więc Twój ogród potrzebuje natychmiastowej zmiany, nie musisz czekać z założeniem murawy do kolejnego sezonu.

circle-icon

Łatwe zakładanie

Założenie trawnika nie powinno sprawić Ci większych trudności. Z ułożeniem trawy z rolki w Katowicach można poradzić sobie nawet bez pomocy fachowców i specjalnego sprzętu. Montaż trawy ogranicza się do precyzyjnego rozłożenia darni i jej dokładnego dociśnięcia do podłoża. Rozkładanie darni ułatwia specjalna siatka biodegradowalna, w którą została wyposażona nasza trawa z rolki

roots-icon

Soczysta zieleń i równomierne zagęszczenie

Ostateczny wygląd trawnika z siewu niejednokrotnie okazuje się sporym rozczarowaniem. Zanim nasiona trawy wykiełkują, są narażone na działanie wiatru, deszczu czy żerujących ptaków. Nawet najbardziej precyzyjny wysiew nasion nie przesądza, jak w przyszłości będzie wyglądać murawa. Wybór trawy z rolki w Katowicach to gwarancja pewnego efektu. Soczyście zielona i równomierna darń, wyhodowana z mieszanki niemieckich nasion, pozwala w prosty sposób uzyskać oczekiwany rezultat zachwycającego zielonego dywanu. Walory trawnika z rolki widoczne są od pierwszych chwil po rozłożeniu.

grass-icon

Prosta pielęgnacja

Trawnik z rolki jest łatwy w pielęgnacji. W odróżnieniu od tradycyjnej murawy z siewu nie wymaga wielokrotnych poprawek. Za sprawą mocnego systemu korzeniowego oferowana przez nas trawa z rolki (Katowice) łatwo i szybko się przyjmuje. Jest odporna na udeptywanie, choroby i niekorzystne warunki pogodowe. Wybór trawy z rolki pozwala uniknąć częstych, kłopotliwych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych. Do utrzymania trawnika w dobrej kondycji przez długie lata wystarczą standardowe zabiegi (regularne nawożenie i nawadnianie).

street-icon

Wszechstronne zastosowanie

Trawa z rolki sprawdza się nawet tam, gdzie trudno założyć tradycyjny trawnik z siewu. Dzięki niej można założyć piękny trawnik nawet na terenach o nietypowej rzeźbie czy dużym nachyleniu (np. na skarpach). Oferowana przez nas uniwersalna trawa z rolki (Katowice) ma wszechstronne zastosowanie – nadaje się do ogrodów przydomowych i parków, place zabaw oraz tereny rekreacyjne.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6