Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Koszalin

Piękny trawnik dla niecierpliwych

Chcesz, aby Twój ogród w mgnieniu oka zamienił się w zieloną oazę? Marzysz o trawniku, który będzie prezentował się wspaniale od razu po założeniu i przez wiele lat zachowa piękny wygląd? Brakuje Ci czasu na pracochłonne zabiegi w ogrodzie? Wybierz trawę z rolki w Koszalinie i nie spędzaj długich miesięcy na wypatrywaniu śladów zieleni w ogrodzie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Gęsty i lśniący trawnik to jeden z najważniejszych elementów ogrodu. Zielona murawa wnosi do otoczenia nie mniej piękna niż kwitnące rośliny czy niebanalne ozdoby. To właśnie ona doskonale wpływa na odbiór ogrodu, uzupełnia kompozycje, tworzy tło dla roślin i dekoracji. Pośród żywej zieleni przyjemnie jest odpocząć w wiosenne i letnie dni. Trawnik kształtuje także warunki mikroklimatyczne panujące w ogrodzie – obniża temperaturę, zwiększa wilgotność, wytwarza dużą ilość tlenu. Murawa ogranicza erozję gleby, chroni przed hałasem i zanieczyszczeniami. Zakładanie i pielęgnowanie tradycyjnego trawnika z siewu często okazuje się jednak wyjątkowo uciążliwe. Chwasty, przerzedzenia, żółte plamy, nierównomiernie wzrastające źdźbła z pewnością nie dodają uroku ogrodowi. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowań, załóż trawnik z rolki w Koszalinie i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by cieszyć się ze zjawiskowej murawy w ogrodzie.

Trawa z rolki (Koszalin) to:

clock-icon

Ekspresowy rezultat

Zakładanie trawnika nie musi wiązać się ze żmudnymi, wielokrotnie powtarzanymi pracami i długimi oczekiwaniami na ostateczny efekt. Trawnik z rolki w Koszalinie możesz założyć w ciągu 1 dnia. Nie musisz też zwlekać z rozpoczęciem użytkowania murawy. Trawnik z rolki jest gotowy do użytku już po upływie 1-2 tygodni od założenia. Trawę z rolki w Koszalinie można rozkładać niemal przez cały rok – od marca do listopada. Jest ona gotowa do natychmiastowego montażu. Dzięki temu nie musisz odkładać swoich planów na później, tylko od razu możesz odmienić wygląd swojego otoczenia.

circle-icon

Prosty montaż

Założenie trawnika z rolki nie wymaga dużego wysiłku. Montaż trawy z rolki w Koszalinie możesz przeprowadzić samodzielnie. Polega on jedynie na odpowiednim przygotowaniu ziemi pod trawnik, rozłożeniu i dociśnięciu do podłoża darni. Nasza trawa z rolki wyposażona jest w siatkę biodegradowalną, która ułatwia montaż. Po założeniu trawnika nie musisz martwić się już o dalsze zabiegi – wystarczy, że zadbasz o intensywne podlewanie murawy.

roots-icon

Piękny wygląd i łatwe przyjmowanie

Zakładanie trawnika z rolki w Koszalinie to gwarancja świetnych rezultatów w ogrodzie. Oferujemy trawę z rolki najwyższej jakości, wyhodowaną z mieszanki niemieckich nasion. Nasz produkt wyróżnia się wysokim współczynnikiem przyjmowania, atrakcyjnym wyglądem i równomiernym zagęszczeniem. Pozwala więc na stworzenie pięknej, intensywnie zielonej i jednolitej murawy, która prezentuje się wspaniale od razu po założeniu.

grass-icon

Inwestycja na długie lata

Trawnik z rolki nie traci swoich walorów przez lata. Dzięki niemu unikniesz wielokrotnych poprawek i renowacji. Trawnik z rolki w Koszalinie wytrzymuje nawet intensywne użytkowanie. Ze względu na dużą odporność na różne warunki pogodowe, choroby i udeptywanie jest łatwiejszy w utrzymaniu niż tradycyjny trawnik z siewu.

street-icon

Wszechstronne zastosowanie

Trawnik z rolki można założyć na terenach o różnym przeznaczeniu. Trawa z rolki w Koszalinie może być użytkowana zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w miejscach publicznych (na placach zabaw, w parkach, na terenach zielonych i rekreacyjnych). Nasza trawa z rolki jest polecana zarówno do celów wypoczynkowych, jak i dekoracyjnych. Nadaje się nawet na obszary o dużym nachyleniu.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6