Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Lublin

Wymarzony trawnik dla niecierpliwych

Chcesz natychmiast odmienić wygląd swojego ogrodu? Zależy Ci, aby w Twoim otoczeniu nigdy nie zabrakło zieleni? Obawiasz się, że będziesz musiał poświęcić mnóstwo czasu na założenie idealnego trawnika? Skorzystaj z naszej oferty – załóż trawnik z rolki w Lublinie i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zrealizować marzenie o pięknej murawie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Zakładanie trawnika to jeden z najważniejszych elementów urządzania ogrodu. Jednolita i gęsta murawa wspaniale wzbogaca ogrodowy pejzaż. Dzięki niej otoczenie wypełnia się soczystą zielenią i zyskuje naturalny charakter. Trawnik wpływa jednak nie tylko na walory dekoracyjne ogrodu, ale również na panujące w nim warunki. Zielona murawa poprawia ogrodowy mikroklimat – zwiększa wilgotność, obniża temperaturę, redukuje zanieczyszczenia. W letnie dni przyjemnie jest wypoczywać na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Zakładanie trawnika z siewu bywa jednak źródłem rozczarowań. Nagłe załamanie się pogody czy nalot pierzastych gości mogą storpedować ogrodnicze plany. Jeśli nie chcesz zmagać się z żółknięciem darni, nierównomiernym zagęszczaniem się trawy czy zachwaszczeniem murawy, zdecyduj się na trawę z rolki w Lublinie. To prosty sposób na idealny trawnik bez wysiłku i wielomiesięcznych oczekiwań.

Trawa z rolki (Lublin) to:

clock-icon

Szybkie zakładanie

Trawa z rolki pozwala znacznie ograniczyć czas zakładania murawy. Dzięki niej wymarzony trawnik można założyć już w 1 dzień. Nie trzeba czekać na powolny wzrost trawy i zagęszczanie się murawy. Trawnik z rolki nadaje się do użytku po upływie 1-2 tygodni od założenia. Stanowi więc świetne rozwiązanie dla niecierpliwych ogrodników, którzy marzą o ekspresowych rezultatach w nowo założonych lub modernizowanych ogrodach. Dodatkową zaletą trawy z rolki jest możliwość jej rozkładania w Lublinie niemal przez cały rok (od marca do listopada), co pozwala na realizowanie ogrodniczych planów w dogodnym dla siebie czasie.

circle-icon

Łatwy montaż

Nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie z założeniem trawnika z rolki. Montaż trawy z rolki w Lublinie możesz wykonać samodzielnie – nie wymaga on szczególnych umiejętności. Aby założyć trawnik z rolki, nie musisz też wykorzystywać specjalistycznych narzędzi Montaż polega na odpowiednim przygotowaniu ziemi, precyzyjnym rozłożeniu darni i dociśnięciu jej do podłoża. Oferowana przez nas w Lublinie trawa z rolki jest gotowa do natychmiastowego użycia. Dzięki specjalnej siatce biodegradowalnej jej rozkładanie jest łatwe i szybkie.

roots-icon

Mocny system korzeniowy i piękny wygląd

Nasza trawa z rolki wyróżnia się mocnym systemem korzeniowym, który gwarantuje jej dobre przyjmowanie się. O wysokiej jakości produktu świadczy intensywny kolor i jednolite zagęszczenie. Trawa z rolki (Lublin) wygląda zachwycająco od pierwszych chwil po rozłożeniu. Pomaga uniknąć rozczarowań związanych z nierównomiernym wzrostem i nieatrakcyjnym wyglądem tradycyjnego trawnika z siewu.

grass-icon

Uniwersalne zastosowanie

Trawnik z rolki można założyć niemal na każdym terenie. Sprawdza się on nawet na obszarach o dużym nachyleniu i nietypowej rzeźbie. Oferowana przez nas trawa z rolki jest odpowiednia do ogrodów przydomowych, parków, na place zabaw i tereny rekreacyjne. Można wykorzystywać ją zarówno w celach dekoracyjnych, jak i wypoczynkowych.

street-icon

Prosta pielęgnacja

Trawnik z rolki w Lublinie nie wymaga wielokrotnych poprawek i renowacji po założeniu. Przy standardowej pielęgnacji (nawożenie, podlewanie) zachowuje atrakcyjny wygląd przez długie lata. Trawnik z rolki jest odporny na udeptywanie, choroby i niekorzystne warunki środowiskowe. Jego pielęgnacja zwykle jest więc znacznie łatwiejsza niż tradycyjnego trawnika z siewu.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6