Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Łódź

Niezawodny sposób na piękny trawnik

Chcesz, aby Twój ogród prezentował się wspaniale przez cały rok? Próbowałeś już wszystkiego, by poprawić stan swojej murawy? Wydaje Ci się, że założenie i utrzymanie trawnika to wyjątkowo skomplikowane zadanie? Wybierz trawę z rolki i przekonaj się, jak niewiele wysiłku potrzeba, żeby całkowicie odmienić wygląd swojego ogrodu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Nawet najpiękniejsze rośliny całkowicie tracą swój blask, gdy w ogrodzie brakuje gęstego, zielonego trawnika. To właśnie on w dużej mierze odpowiada za nastrój, jaki panuje w zielonej oazie. Zniszczony, zaniedbany czy przerzedzony trawnik sprawia, że otoczenie jawi się jako szare i ponure. Zadbana, intensywnie zielona i lśniąca murawa wyraźnie ożywia ogród, podkreśla jego największe atuty i spaja roślinne kompozycje. Aby cieszyć się z pięknego trawnika, nie trzeba jednak wcale podejmować się karkołomnych prac ogrodniczych i spędzać miesięcy na śledzeniu powolnego wzrostu traw. Trawa z rolki (Łódź) pomoże Ci w prosty sposób zrealizować marzenia o upragnionej murawie.

Trawa z rolki (Łódź) to:

clock-icon

Oszczędność czasu

Za sprawą trawy z rolki w Łodzi unikniesz wielomiesięcznych oczekiwań na rozwój murawy. Aby założyć efektowny trawnik z rolki, wystarczy 1 dzień. Już po upływie 1-2 tygodni od założenia trawnik nadaje się do użytku. Trawa z rolki (Łódź) ułatwia osiąganie pożądanych rezultatów w nowo założonych ogrodach. Dzięki niej niecierpliwi ogrodnicy nie muszą czekać z realizowaniem swoich planów. Trawnik z rolki w Łodzi można zakładać od wczesnej wiosny do późnej jesieni (od marca do listopada), co umożliwia wprowadzenie natychmiastowych zmian w ogrodzie w dowolnym momencie..

circle-icon

Niezawodny efekt

Rozwój traw – od kiełkowania nasion do stworzenia zwartej darni – to powolny i długi proces. Nawet niewielka zmiana w środowisku może zaburzyć wzrost traw, a w rezultacie całkowicie zniweczyć marzenia o zachwycającej murawie. Nasiona, zanim zdążą wykiełkować i ukorzenić się, są narażone na działanie wiatru, deszczu i żerujących ptaków. Trawa z rolki to gwarancja pewnych rezultatów. Oferowana przez nas w Łodzi trawa z rolki wyróżnia się intensywną zielenią, jednolitym zagęszczeniem i mocnym systemem korzeniowym. Darń po rozłożeniu prezentuje się tak samo efektownie, jak w momencie zakupu. Wybór trawy z rolki w Łodzi pozwala uniknąć frustrujących rozczarowań i od razu cieszyć się gęsta, zwartą i dojrzałą murawą.

roots-icon

Minimum pracy

Zakładanie trawnika z siewu wymaga nie tylko czasu, ale również sporych nakładów pracy. Sam wysiew nasion nie kończy procesu zakładania trawnika. Często konieczne są jeszcze wielokrotne poprawki i modernizacje. Montaż trawy z rolki w Łodzi pozwala ograniczyć nakłady pracy w ogrodzie. Założenie trawnika z rolki to jednorazowy zabieg, niewymagający ponadprzeciętnych umiejętności i pomocy specjalistów. Oferowana przez nas w Łodzi trawa z rolki wyposażona została w siatkę biodegradowalną, która dodatkowo ułatwia rozkładanie darni.

grass-icon

Łatwość pielęgnacji

Trawnik z rolki jest łatwiejszy do utrzymania w dobrej kondycji niż tradycyjna murawa. Wyróżnia się dużą odpornością na udeptywanie i niekorzystne warunki pogodowe. Nie potrzebuje kosztownej i skomplikowanej pielęgnacji. By zachował piękny wygląd, wystarczy zapewnić mu standardowe zabiegi, takie jak podlewanie i nawożenie. Trawnik z rolki w Łodzi gwarantuje przyjemne i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

street-icon

Uniwersalne wykorzystanie

Trawa z rolki (Łódź) ma uniwersalne zastosowanie. Można wykorzystać ją nawet na nietypowych i kłopotliwych terenach (np. na pagórkach, skarpach). Trawa z rolki pozwala na założenie murawy w miejscach, gdzie nasiona trudno kiełkują. Uniwersalną trawę z rolki można zastosować w przydomowym ogrodzie, parku, na placu zabaw czy terenie rekreacyjnym. Wszędzie doskonale spełni swoją funkcję – umożliwi błogi relaks i wniesie do otoczenia mnóstwo zieleni oraz świeżości.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6