Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Olsztyn

Intensywnie zielony trawnik w 1 dzień

Chcesz przełamać szarość otoczenia i wypełnić swój ogród piękną zielenią? Zależy Ci, aby Twój trawnik był zawsze gęsty, jednolity i lśniący? Uważasz, że Twój dotychczasowy wysiłek włożony w zakładanie trawnika nie przyniósł oczekiwanych efektów? Marzysz o szybkich i trwałych rezultatach w ogrodzie? Skorzystaj z naszej trawy z rolki w Olsztynie i zamień przerzedzoną, zniszczoną murawę w idealny trawnik

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Piękny, intensywnie zielony trawnik to kluczowy element ogrodu, silnie oddziałujący na wygląd i charakter otoczenia. Za sprawą zachwycającego zielonego dywanu wszystkie rośliny i dekoracje w ogrodzie zyskują pełny blask. Trawnik spaja kompozycje i podkreśla ich szczególne walory. Wpływa też dobroczynnie na warunki panujące w ogrodzie – zwiększa wilgotność, obniża temperaturę, wydziela dużą ilość tlenu. Przebywanie w otoczeniu zieleni relaksuje, redukuje stres i poprawia nastrój. Wiosną i latem nie ma nic lepszego niż wypoczynek we własnej zielonej oazie. Nie zawsze jednak trawnik zachwyca swoim wyglądem. Jeśli zamiast wymarzonej murawy w Twoim ogrodzie wciąż widzisz żółknący trawnik, pełen pustych pól i nierównych kęp, sięgnij po trawę z rolki w Olsztynie. Dzięki niej w kilka chwil całkowicie zmienisz swój ogród.

Trawa z rolki (Olsztyn) to:

clock-icon

Trawnik w 1 dzień

Zakładanie trawnika nie musi trwać wiele miesięcy. Trawa z rolki w Olsztynie pozwala zrealizować marzenie o pięknej murawie w ciągu 1 dnia. Dzięki niej nie trzeba oczekiwać na kiełkowanie nasion i powolny rozwój murawy. Trawa z rolki dostarczana jest w gotowej, dojrzałej postaci. Już po 1-2 tygodniach od założenia można w pełni korzystać z trawnika. Trawa z rolki (Olsztyn) to idealna propozycja dla niecierpliwych i zapracowanych ogrodników, którym zależy na szybkich efektach.

circle-icon

Łatwe zakładanie

Trawa z rolki pozwala ograniczyć nakład pracy związany z zakładaniem murawy do niezbędnego minimum. Dzięki niej zakładanie trawnika jest naprawdę proste. Wystarczy przygotować podłoże, rozłożyć i docisnąć darń oraz wyrównać murawę. Nasza trawa z rolki, za sprawą specjalnej siatki biodegradowalnej, jest łatwa w rozkładaniu. Trawnik z rolki w Olsztynie bezpośrednio po założeniu wymaga jedynie intensywnego podlewania przez pierwsze tygodnie.

roots-icon

Pewny i trwały efekt

Oferujemy w Olsztynie trawę z rolki najwyższej jakości, która łatwo się przyjmuje i świetnie wygląda po rozłożeniu. Trawnik z rolki to recepta na pewny i przewidywalny rezultat. Nie musisz obawiać się, że deszcz lub wiatr zniweczą Twój wysiłek, ani zastanawiać się, jak Twoja murawa będzie wyglądać za kilka miesięcy. Nasza trawa z rolki odznacza się mocnym systemem korzeniowym, wyrazistym kolorem i jednolitym zagęszczeniem. Dzięki niej trawnik już po rozłożeniu prezentuje się atrakcyjnie, a ogród nabiera dojrzałego charakteru.

grass-icon

Szerokie zastosowanie

Trawnik z rolki w Olsztynie możesz założyć niemal na każdym terenie. Sprawdzi się nawet tam, gdzie trudno założyć tradycyjną murawę – na terenach o dużym nachyleniu i nietypowej rzeźbie. Oferujemy uniwersalną trawę z rolki, która jest odpowiednia do ogrodów przydomowych, parków, na place zabaw i publiczne tereny zielone oraz rekreacyjne. Ze względu na walory użytkowe i ozdobne nasza trawa z rolki zapewni zarówno świetną dekorację otoczenia, jak i dogodne warunki do wypoczynku

street-icon

Łatwa pielęgnacja i wieloletnie użytkowanie

Trawnik z rolki to inwestycja na długie lata. Duża odporność na choroby, niekorzystne warunki pogodowe i udeptywanie ułatwia utrzymanie murawy w dobrej kondycji, bez uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych. Trawnik z rolki w Olsztynie dobrze znosi nawet intensywne użytkowanie i nie wymaga częstych renowacji. Jest łatwiejszy w eksploatacji niż tradycyjny trawnik z siewu.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6