Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Poznań

Najlepsza inwestycja w piękny ogród

Planujesz założenie trawnika, ale boisz się, że Twoja praca nie przyniesie oczekiwanych rezultatów? Od lat walczysz z chwastami i żółtymi przebarwieniami pojawiającymi się na trawniku? Brakuje Ci czasu na kłopotliwe zabiegi pielęgnacyjne w ogrodzie? Nie odkładaj swoich ogrodniczych marzeń na później – załóż trawnik z rolki w Poznaniu i ciesz się z zachwycającej zielonej murawy.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Lśniący, równy i intensywnie zielony trawnik to najlepsza wizytówka każdego ogrodu. Piękna murawa doskonale dekoruje przydomową przestrzeń. Dzięki niej ogród wypełnia się zielenią i zyskuje naturalny, żywy wygląd. Trawnik w ogrodzie może być idealnym tłem dla roślin, elementem dopełniającym roślinne kompozycje, miejscem letniego wypoczynku i relaksu. Zielona murawa wpływa też dobroczynnie na warunki panujące w otoczeniu – pochłania zanieczyszczenia, zwiększa wilgotność, poprawia natlenienie, obniża temperaturę. Założenie tradycyjnego trawnika z siewu i utrzymanie go w nienagannej kondycji może przysporzyć jednak wielu problemów. Przebarwienia, chwasty, choroby grzybowe, przerzedzenia darni sprawiają, że murawa w niczym nie przypomina tej wymarzonej. Jeśli chcesz w mgnieniu oka mieć piękny i łatwy w pielęgnacji trawnik, wybierz trawę z rolki w Poznaniu.

Trawa z rolki (Poznań) to:

clock-icon

Ekspresowy efekt

Zakładanie trawnika nie musi wiązać się z niekończącymi się oczekiwaniami na wzrost i zagęszczenie się darni. Trawa z rolki zapewnia ekspresowy efekt. Aby założyć trawnik z rolki w Poznaniu, wystarczy 1 dzień. Już po upływie 1-2 tygodni od założenia można rozpocząć użytkowanie murawy. Montaż trawy z rolki w Poznaniu można przeprowadzić niemal przez cały rok – od marca aż do listopada. Trawa z rolki to dobry wybór dla zapracowanych i niecierpliwych ogrodników, którzy chcą wprowadzić natychmiastowe zmiany w swoim otoczeniu. Dzięki niej nowe i modernizowane ogrody szybko zyskają elegancki wygląd.

circle-icon

Jednolita i intensywnie zielona darń

Nasza trawa z rolki wyróżnia się jednolitym zagęszczeniem, intensywnym kolorem i mocnym systemem korzeniowym. Dzięki temu łatwo się przyjmuje i prezentuje się wspaniale od pierwszych chwil po rozłożeniu. Trawa z rolki w Poznaniu sprzedawana jest w dojrzałej postaci. Z tego względu – w przeciwieństwie do kiełkujących nasion – nie jest narażona na działanie wiatru, deszczu i żerujących ptaków na etapie rozwoju. Wysokiej jakości trawa z rolki zapewnia idealne rezultaty w ogrodzie

roots-icon

Łatwy montaż

Trawa z rolki od razu po dostarczeniu jest gotowa do rozłożenia. Jej montaż nie wymaga pomocy specjalistów i wykorzystania skomplikowanych narzędzi. Trawnik z rolki można założyć samodzielnie – wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, starannie rozłożyć pasy i docisnąć darń. Oferowana przez nas w Poznaniu trawa z rolki wyposażona jest w specjalną siatkę biodegradowalną, która ułatwia jej rozkładanie.

grass-icon

Zastosowanie na różnych terenach

Trawa z rolki znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie trudno założyć tradycyjny trawnik z siewu. Można stosować ją nawet na terenach o dużym nachyleniu i nietypowej rzeźbie. Oferowana przez nas w Poznaniu trawa z rolki jest odpowiednia do ogrodów przydomowych i parków, na place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Ze względu na nieprzeciętne walory dekoracyjne i użytkowe można wykorzystać ją zarówno do wypoczynku, jak i udekorowania ogrodu.

street-icon

Łatwa pielęgnacja

Wybierając trawę z rolki, nie musisz martwić się kłopotliwymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Trawa z rolki (Poznań) jest odporna na udeptywanie, chwasty, choroby i ekstremalne warunki pogodowe. Przy standardowej pielęgnacji (podlewanie, nawożenie) nie traci swoich walorów z upływem czasu. Trawnik z rolki w Poznaniu może być eksploatowany przez długie lata, bez konieczności wykonywania renowacji. Jego użytkowanie to czysta przyjemność.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6