Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Rzeszów

Szybki i niezawodny sposób na piękny trawnik

Chcesz, aby gęsty i błyszczący trawnik był wizytówką Twojego ogrodu? Zależy Ci, aby zakładanie murawy nie trwało miesiącami? Wielokrotnie doświadczyłeś problemów z pielęgnacją trawnika? Zdecyduj się na trawę z rolki w Rzeszowie i przekonaj się, jak łatwo i szybko zrealizować marzenie o wspaniałej murawie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Gęsty, równy i zielony – zjawiskowy trawnik może na dobre odmienić wygląd ogrodu. Piękna murawa to doskonała ozdoba otoczenia. Dzięki niej ogród zachwyca wyrazistą zielenią i naturalnym wyglądem. Trawnik w ogrodzie dodaje uroku aranżacjom i podkreśla unikalne walory zielonego zakątka. Jest też wyśmienitym miejscem do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Podczas zakładania trawnika z siewu można jednak natrafić na różne przeszkody. Intensywne deszcze, podmuchy porywistego wiatru czy żerujące ptaki mogą zniweczyć cały Twój wysiłek i pozbawić murawę pięknego wyglądu. Jest jednak na to rada. Skorzystaj z trawy z rolki w Rzeszowie i sprawdź, jak szybko i bez wysiłku założyć idealną murawę.

Trawa z rolki (Rzeszów) to:

clock-icon

Natychmiastowy efekt

Trawa z rolki zapewnia natychmiastowy rezultat. Jej montaż można przeprowadzić w ciągu 1 dnia. Po upływie 1-2 tygodni trawnik z rolki nadaje się do pełnego użytku. Wybór trawy z rolki pozwala oszczędzić mnóstwo czasu i uniknąć długiego oczekiwania na kiełkowanie nasion i zagęszczanie się darni. Trawnik rolki warto stosować w ogrodach, które potrzebują ekspresowej zmiany. To dobry wybór dla zapracowanych i niecierpliwych ogrodników. Montaż trawy z rolki w Rzeszowie można przeprowadzić od wczesnej wiosny do późnej jesieni (od marca do listopada), co umożliwia założenie trawnika w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.

circle-icon

Łatwe zakładanie

Zakładanie trawnika z rolki nie wymaga doświadczenia ani szczególnych umiejętności. Z montażem trawy z rolki w Rzeszowie poradzą sobie nawet początkujący ogrodnicy. Dla uzyskania optymalnych rezultatów wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, precyzyjnie rozłożyć pasy trawy i docisnąć darń do ziemi. Nasza trawa z rolki wyposażona została w siatkę biodegradowalną, która dodatkowo ułatwia jej montowanie.

roots-icon

Wysoka jakość

W naszej ofercie znajdziesz trawę z rolki o najwyższej jakości, wyhodowaną z mieszanki niemieckich nasion. Oferowana trawa z rolki wyróżnia się mocnym systemem korzeniowym, równomiernym zagęszczeniem i intensywnym kolorem. Dzięki temu łatwo i szybko się przyjmuje oraz pięknie prezentuje się zaraz po rozłożeniu. Zakładając trawnik z rolki w Rzeszowie, unikniesz rozczarowań związanych z nierównomiernym zagęszczeniem, zasychaniem czy żółknięciem murawy.

grass-icon

Długie i przyjemne użytkowanie

Trawnik z rolki w Rzeszowie może być użytkowany przez długie lata. Znacznie rzadziej niż tradycyjna murawa wymaga modernizacji i kłopotliwych zabiegów pielęgnacyjnych (np. odchwaszczania). Odznacza się dużą odpornością na udeptywanie, choroby i niekorzystne warunki środowiskowe. Dla zachowania atrakcyjnego wyglądu potrzebuje jedynie standardowej pielęgnacji (regularnego podlewania, nawożenia). Jego użytkowanie jest więc naprawdę przyjemne i bezproblemowe.

street-icon

Wszechstronne zastosowanie

Oferowana trawa z rolki ma uniwersalne zastosowanie. Można wykorzystać ją zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej (w parkach, na terenach rekreacyjnych, placach zabaw). Trawnik z rolki w Rzeszowie można założyć nawet w miejscach o dużym nachyleniu (np. na skarpach). Nadaje się do wypoczynku i wzbogacenia zielonej przestrzeni.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6