Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Szczecin

Prosty sposób na piękny trawnik

Planujesz założenie trawnika w ogrodzie? Chcesz przywrócić blask swojej zniszczonej murawie? Marzysz o trawniku, który będzie zachwycał soczystą zielenią i równomiernym zagęszczeniem? Zależy Ci, by zakładanie trawnika było łatwe i szybkie? Zdecyduj się na trawę z rolki w Szczecinie i raz na zawsze zapomnij o problemach z ogrodową murawą.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Trudno wyobrazić sobie piękny ogród bez intensywnie zielonego i gęstego trawnika. To właśnie on doskonale dopełnia ogrodowy pejzaż, wnosi do otoczenia mnóstwo świeżości i podkreśla unikalne walory zielonego zakątka. Letni wypoczynek na zielonej murawie wspaniale relaksuje i poprawia nastrój. By jednak czerpać pełną radość z użytkowania murawy, często trzeba się wcześniej sporo natrudzić. Zakładanie trawnika z siewu wiąże się z wielomiesięcznymi oczekiwaniami i wielokrotnymi poprawkami. Trawa z rolki (Szczecin) zapewni Ci szybki efekt zjawiskowego zielonego dywanu i pozwoli uniknąć frustrujących rozczarowań.

Trawa z rolki (Szczecin) to:

clock-icon

Szybki montaż

Dzięki trawie z rolki nie musisz czekać już długich miesięcy, aż pusta przestrzeń w ogrodzie zapełni się zielenią. Trawnik z rolki w Szczecinie możesz założyć w 1 dzień. Murawa nadaje się do użytku już po upływie 1-2 tygodni. Zakładanie trawnika z rolki w Szczecinie może odbywać się prawie przez cały rok (od marca do listopada). Zmiany w swoim ogrodzie możesz więc wdrożyć, kiedy tylko zechcesz. Trawa z rolki w Szczecinie sprawdzi się doskonale w nowo zakładanych i modernizowanych ogrodach, które potrzebują natychmiastowej zmiany.

circle-icon

Wysoka jakość

Oferowana przez nas w Szczecinie trawa z rolki to produkt najwyższej jakości. Wyhodowana z niemieckich nasion trawa wyróżnia się intensywnym kolorem, jednolitym zagęszczeniem i mocnym systemem korzeniowym. Dzięki temu murawa zyskuje piękny i dojrzały wygląd zaraz po założeniu. Nie musisz obawiać się, że deszcz, wiatr czy żerujące ptaki zniweczą Twój wysiłek i nerwowo czekać na ostateczny efekt.

roots-icon

Łatwe zakładanie

Z zakładaniem trawnika z rolki w Szczecinie można poradzić sobie bez pomocy specjalistów i używania skomplikowanych narzędzi. Układanie trawy z rolki jest łatwe nawet dla początkujących ogrodników. By osiągnąć pożądany rezultat, wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, ułożyć i docisnąć darń oraz wyrównać całą murawę. Już na etapie układania trawy z rolki można łatwo zauważyć i skorygować ewentualne błędy oraz wykonać niezbędne poprawki. Rozkładanie trawy z rolki ułatwia siatka biodegradowalna.

grass-icon

Przyjemne użytkowanie

Trawa z rolki pozwala ograniczyć nakład pracy związany z utrzymaniem murawy w dobrej kondycji. Trawnik z rolki nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Regularnie podlewany i nawożony zachowuje swoje walory dekoracyjne przez wiele lat. Oferowana przez nas trawa w roli w Szczecinie jest odporna na udeptywanie, chwasty, choroby i niekorzystne warunki pogodowe. Jej użytkowanie jest wyjątkowo przyjemne i bezproblemowe

street-icon

Zastosowanie na różnych terenach

Proponujemy uniwersalną trawę z rolki o szerokim zastosowaniu. Trawnik z rolki to dobre rozwiązanie nie tylko w przydomowych ogrodach, ale również w parkach, na terenach rekreacyjnych czy placach zabaw. Trawa z rolki w Szczecinie sprawdza się nawet na trudnych terenach o dużym nachyleniu. Dzięki niej można cieszyć się wspaniałą murawą wszędzie tam, gdzie zakładanie trawnika z siewu obarczone jest dużym ryzykiem niepowodzenia.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6