Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Wrocław

Załóż idealny trawnik w 1 dzień

Marzysz o własnej zielonej oazie? Chcesz, aby trawnik był wspaniałą ozdobą Twojego ogrodu, a zarazem idealnym miejscem do wypoczynku i rekreacji? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z założeniem i utrzymaniem tradycyjnego trawnika z siewu? Nie rezygnuj ze swoich ogrodniczych planów, sięgnij po trawę z rolki we Wrocławiu, która zapewni Ci doskonałe i trwałe rezultaty.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Każdy, komu zależy na pięknym ogrodzie, powinien zadbać o swój trawnik. Intensywnie zielony, jednolicie zagęszczony i błyszczący sprawia, że całe otoczenie jawi się jako eleganckie, naturalne i nastrojowe. Zachwaszczony, żółknący i przerzedzony szpeci ogród i powoduje, że nawet najpiękniejsze rośliny tracą cały swój czar. Wygląd murawy zależy tylko od Ciebie. Aby trawnik w Twoim ogrodzie prezentował się zachwycająco, nie musisz jednak ciągle walczyć z chwastami, niepogodą czy żerującymi ptakami. Zdecyduj się na trawę z rolki i przekonaj się, jak łatwe i szybkie może być zakładanie trawnika.

Trawa z rolki (Wrocław) to:

clock-icon

Montaż w 1 dzień

Zakładanie trawnika z rolki w Szczecinie to gwarancja szybkiego efektu. Montaż trawy z rolki można przeprowadzić w ciągu 1 dnia. Już po 1-2 tygodniach od założenia trawnik jest gotowy do użytku. Ogromną zaletą trawnika z rolki jest też możliwość jego zakładania niemal przez cały rok (od marca do listopada). Trawę z rolki można zamontować w dogodnym dla siebie terminie w trakcie całego sezonu ogrodniczego. To dobry wybór dla niecierpliwych ogrodników, którzy chcą natychmiast cieszyć się z pięknej i intensywnie zielonej murawy.

circle-icon

Gęsty i intensywnie zielony trawnik

Nasza trawa z rolki wyróżnia się najwyższą jakością i pięknym wyglądem. Wyrazisty kolor, jednolite zagęszczenie i mocny system korzeniowy zapewniają doskonałe rezultaty w ogrodzie. Trawa z rolki (Wrocław) łatwo się przyjmuje i zachowuje wszystkie swoje atuty po rozłożeniu. Dzięki niej można więc w prosty sposób uzyskać gęstą i równą murawę, o intensywnym kolorze. Trawa z rolki – w przeciwieństwie do kiełkujących nasion – nie jest wrażliwa na szkodliwe działanie wiatru czy deszczu

roots-icon

Idealna murawa bez wysiłku

Trawa z rolki pozwala cieszyć się z dojrzałego trawnika bezpośrednio po założeniu. Dzięki niej nie trzeba czekać wielu miesięcy, aż nasiona wykiełkują, a trawa urośnie i zyska idealny wygląd oraz przeprowadzać wielokrotnych poprawek. Montaż trawy z rolki na terenie Wrocławia ogranicza się do przygotowania ziemi pod trawnik, rozłożenie i dociśnięcia do podłoża darni oraz wyrównania murawy. Wszystkie te prace możesz wykonać samodzielnie. Oferowana przez nas trawa z rolki dodatkowo wyposażona jest w siatkę biodegradowalną, która ułatwia jej rozkładanie.

grass-icon

Rekreacja i dekoracja

Trawa z rolki doskonale spełnia zarówno funkcję ozdobną, jak i użytkową. Ze względu na swoje walory dekoracyjne może być idealnym tłem dla innych roślin i dopełnieniem roślinnych kompozycji. Trawnik z rolki jest odpowiedni także do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Uniwersalną trawę z rolki we Wrocławiu można zastosować w przydomowych ogrodach, parkach, na placach zabaw, terenach zielonych. Sprawdzi się nawet na obszarach o dużym nachyleniu

street-icon

Trwały efekt

Trawnik z rolki we Wrocławiu może być użytkowany przez wiele lat. Nie wymaga kłopotliwych renowacji, poprawek i częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Do utrzymania murawy w dobrej kondycji wystarczy podstawowa pielęgnacja (nawożenie, podlewanie). Oferowana przez nas trawa z rolki odznacza się dużą odpornością na udeptywanie, choroby, chwasty i czynniki pogodowe. Dzięki temu nie traci swoich walorów z upływem czasu.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6