Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Zielona Góra

Sposób na efektowny trawnik bez wysiłku

Chcesz zmienić swój ogród w efektowny zielony zakątek? Zależy Ci na pięknym trawniku, który będzie zdobił Twój ogród przez lata? Marzysz o letnim wypoczynku na własnej zielonej murawie? Nie chcesz męczyć się z ciągłym dosiewaniem nasion i odchwaszczaniem trawnika? Zdecyduj się na trawę z rolki w Zielonej Górze i raz na zawsze zapomnij o problemach z trawnikiem.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Idealny trawnik, zachwycający soczystą zielenią, to marzenie każdego ogrodnika. Piękna murawa ożywia otoczenie i przyciąga wzrok. Bez niej trudno nadać ogrodowi naturalny charakter i stworzyć udane roślinne kompozycje. Trawnik to jednak nie tylko element dekoracyjny. Wiosną i latem wyjątkowo przyjemnie jest wypocząć w otoczeniu zieleni. Murawa wpływa korzystnie na ogrodowy mikroklimat i samopoczucie osób przebywających w ogrodzie. By cieszyć się wymarzonym trawnikiem, często trzeba pokonać jednak liczne trudności. Walka z niepogodą, ptakami wyjadającymi nasiona, chwastami, chorobami – droga do stworzenia zachwycającej murawy bywa trudna i pełna niepowodzeń. A gdyby tak można było mieć wspaniały trawnik w jeden dzień, bez zbędnego wysiłku? Wypróbuj trawę z rolki w Zielonej Górze i zobacz, jak proste i przyjemne może być zakładanie trawnika.

Trawa z rolki (Zielona Góra) to:

clock-icon

Szybki efekt

Montaż trawy z rolki to jednorazowy zabieg, który można przeprowadzić w ciągu 1 dnia. W odróżnieniu od standardowej murawy (z siewu) trawnik z rolki jest gotowy do użytku już po 1-2 tygodniach od założenia. Nie trzeba czekać, aż trawa podrośnie i murawa zyska dojrzały wygląd. Trawnik z rolki w Zielonej Górze można założyć w terminie od marca do listopada – w dogodnym dla siebie czasie. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie ekspresowych zmian w ogrodzie niemal przez cały rok. Trawa z rolki (Zielona Góra) jest polecana do nowych i modernizowanych ogrodów, które prezentują się jeszcze niezbyt atrakcyjnie.

circle-icon

Trawnik bez wysiłku

Trawa z rolki pozwala znacznie ograniczyć nakład pracy związany z zakładaniem trawnika. Jej montaż ogranicza się do odpowiedniego przygotowania ziemi pod trawnik, precyzyjnego rozłożenia rolek i dociśnięcia darni do podłoża. Bezpośrednio po rozłożeniu trawa z rolki w Zielonej Górze wymaga jedynie intensywnego podlewania. Aby założyć trawnik z rolki, nie musisz wynajmować ekipy fachowców – poradzisz sobie z tym samodzielnie. Nasza trawa z rolki wyposażona została w siatkę biodegradowalną, która ułatwia jej precyzyjne rozkładanie.

roots-icon

Efektowny wygląd

Dzięki trawie z rolki szybko dodasz uroku ogrodowi. Soczyście zielona i jednolicie zagęszczona darń wygląda zachwycająco od razu po rozłożeniu. Nasza trawa z rolki to produkt najwyższej jakości, wyhodowany z mieszanki niemieckich nasion. Mocny system korzeniowy gwarantuje szybkie i dobre przyjmowanie się. Wybierając trawę z rolki, nie ryzykujesz – jeszcze przed założeniem trawnika wiesz, jak w przyszłości będzie wyglądał.

grass-icon

Przyjemna eksploatacja i łatwa pielęgnacja

Trawnik z rolki może być użytkowany przez długie lata. Utrzymanie go w dobrej kondycji zazwyczaj nie przysparza problemów. Ze względu na odporność na warunki pogodowe, udeptywanie i chwasty trawnik z rolki w Zielonej Górze nie wymaga częstych i skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest więc łatwiejszy w pielęgnacji niż tradycyjny trawnik z siewu, który trzeba często odnawiać i odchwaszczać.

street-icon

Szerokie zastosowanie

Oferujemy w Zielonej Górze uniwersalną trawę z rolki, która sprawdzi się na różnych terenach. Nasz produkt jest odpowiedni do ogrodów przydomowych, parków, na place zabaw, publiczne tereny zielone i rekreacyjne. Można wykorzystać go nawet na terenach o dużym nachyleniu. Trawnik z rolki w Zielonej Górze można pełnić zarówno funkcję dekoracyjną, jak i użytkową

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6