Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Kraków

Załóż z nami idealny trawnik w 1 dzień

Twojemu ogrodowi brakuje blasku? Chcesz ożywić swoje otoczenie olśniewającą zielenią? Marzysz o błyszczącym, równym i intensywnie zielonym trawniku? Jesteś rozczarowany wyglądem murawy z siewu? Pragniesz założyć trawnik szybko i bez wysiłku? Wybierz trawę z rolki z dostawą w Krakowie i spełnij swoje marzenie o idealnej murawie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Gęsty, soczyście zielony i jednolity trawnik to najlepsza wizytówka zadbanego ogrodu. Dzięki niemu otoczenie zyskuje żywy wygląd i stapia się z naturalnym krajobrazem. Trawnik doskonale dopełnia roślinne kompozycje i spaja aranżacje. Sprawia, że w ogrodzie wytwarza się przyjazny mikroklimat. Trawnik zwiększa wilgotność, poziom tlenu i obniża temperaturę. Przebywanie w otoczeniu zieleni wpływa korzystnie na samopoczucie. W ciepłe dni przyjemnie jest się zrelaksować na zielonej murawie. Niestety zdarza się, że wygląd trawnika jest prawdziwym utrapieniem. Żółte plamy, puste pola, chwasty – to tylko niektóre problemy, z jakimi zmagają się właściciele trawników z siewu. Nie musisz dłużej patrzeć na nieestetyczną murawę, ani spędzać miesięcy na zakładaniu trawnika. Skorzystaj z naszej oferty trawy z rolki w Krakowie i każdego dnia ciesz się żywą zielenią w swoim ogrodzie.

Nasza trawa z rolki (Kraków) to:

clock-icon

Szybki rezultat

Trawa z rolki znacznie ogranicza czas zakładania trawnika. Dzięki niej nie trzeba czekać na kiełkowanie nasion i powolne zagęszczanie się trawnika. Montaż trawy z rolki w Krakowie można przeprowadzić w ciągu 1 dnia, w niemal dowolnym momencie roku (od marca do listopada). Po upływie 1-2 tygodni od założenia trawnik jest gotowy do użytku. Trawnik z rolki to idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szybkich i trwałych efektach.

circle-icon

Wysoka jakość i efektowny wygląd

Nasza trawa z rolki (Kraków) to produkt najwyższej jakości, wyhodowany z mieszanki niemieckich nasion. Korzystając z naszej oferty, masz pewność doskonałych rezultatów. Oferowana przez nas trawa z rolki wyróżnia się pięknym wyglądem – jest intensywnie zielona i jednolicie zagęszczona, wolna od chwastów i oznak chorób. Ma mocny system korzeniowy, dlatego łatwo i szybko się przyjmuje, tworząc efektowny, dojrzały i gęsty trawnik.

roots-icon

Łatwy montaż

Z założeniem trawnika z rolki w Krakowie poradzisz sobie samodzielnie. Montaż trawy z rolki to zaledwie kilka prostych czynności, które wykonasz nawet bez pomocy specjalistów. Wystarczy, że odpowiednio przygotujesz ziemię pod trawnik, rozłożysz i dociśniesz do podłoża darń oraz wyrównasz murawę. Nasza trawa z rolki wyposażona jest w siatkę biodegradowalną, która dodatkowo ułatwia precyzyjny montaż.

grass-icon

Wieloletnie użytkowanie

Trawnik z rolki można użytkować przez wiele lat. Utrzymanie go w dobrej kondycji nie przysparza trudności. Trawnik z rolki z dostawą w Krakowie zwykle nie wymaga tak częstych zabiegów pielęgnacyjnych jak standardowa murawa z siewu. Jest odporny na choroby i chwasty, łatwo się regeneruje. Zachowuje atrakcyjny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu.

street-icon

Wszechstronne zastosowanie

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalną trawę z rolki o wszechstronnym zastosowaniu. Nadaje się ona zarówno do ogrodów przydomowych, jak i na tereny publiczne. Może być używana także na trudnych terenach, o dużym nachyleniu. Sprawdzi się zarówno do rekreacji, jak i dekoracji otoczenia.

street-icon

Kompleksowe usługi

Na terenie Krakowa i okolic oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem trawnika z rolki. Pomożemy Ci w przygotowaniu ziemi pod trawnik, oczyszczeniu i wyrównaniu terenu, montażu systemu automatycznego nawadniania i siatki na krety, rozłożeniu trawy z rolki.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6