Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Trawa z rolki Warszawa

Zrealizuj z nami marzenie o pięknym trawniku

Marzysz o efektownej zielonej murawie? Nie chcesz czekać miesiącami, aż Twój ogród się zazieleni? Masz dość kłopotliwych zabiegów pielęgnacyjnych? Skorzystaj z naszej oferty i zmień swój ogrodowy pejzaż. Dzięki trawie z rolki z dostawą w Warszawie założysz idealną murawę w ekspresowym tempie i raz na zawsze zapomnisz o problemach z trawnikiem.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Soczyście zielony i gęsty trawnik wnosi do otoczenia wiele naturalności i świeżości. Dzięki niemu ogród przemienia się w prawdziwą zieloną oazę, w której można odpocząć od codziennego zgiełku, pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się bliskością natury. Piękny trawnik jest wspaniałą dekoracją ogrodu. Stanowi naturalne tło dla rzeźb i barwnych roślin, łączy kompozycje i dopełnia ogrodowy krajobraz żywą zielenią. Dodatkowo oddziałuje dobroczynnie na warunki panujące w otoczeniu – zwiększa wilgotność i ilość tlenu oraz obniża temperaturę. Trawnik to doskonała przestrzeń do rekreacji i spotkań towarzyskich na łonie natury. Aby zrealizować marzenie o zjawiskowej zielonej murawie, nie musisz już zmagać się z nerwowymi wielomiesięcznymi oczekiwaniami i wielokrotnymi żmudnymi poprawkami. Wybierz trawę z rolki w Warszawie i stwórz trawnik, jaki zawsze chciałeś mieć.

Nasza trawa z rolki (Warszawa) to idealny sposób na:

clock-icon

Szybki efekt

Trawa z rolki pozwala cieszyć się atrakcyjną murawą już po rozłożeniu. Dostarczana jest w dojrzałej postaci, dzięki czemu nie trzeba czekać na kiełkowanie nasion i powolny wzrost źdźbeł. Jej montaż można przeprowadzić w ciągu 1 dnia. Trawnik z rolki w Warszawie nadaje się do użytku po upływie 1-2 tygodni od założenia. Jeśli chcesz szybko zmienić wygląd swojego otoczenia, to świetna propozycja dla Ciebie.

circle-icon

Intensywny kolor i jednolite zagęszczenie

Oferowana przez nas w Warszawie trawa z rolki to produkt o wysokim współczynniku przyjmowania się i efektownym wyglądzie. Nasza trawa z rolki wyróżnia się mocnym systemem korzeniowym, soczystą zielenią i równomiernym zagęszczeniem. Po rozłożeniu szybko tworzy gęstą i intensywnie zieloną murawę. Nie musisz więc martwić się o ostateczny rezultat – zobaczysz go zaraz po założeniu trawnika.

roots-icon

Łatwy montaż

Zakładanie trawnika z rolki nie jest trudne ani pracochłonne. Montaż trawy z rolki w Warszawie można przeprowadzić bez pomocy specjalistów i wykorzystywania dodatkowych sprzętów. Dla uzyskania optymalnego efektu niezbędne jest jedynie przygotowanie ziemi pod trawnik, rozłożenie i dociśnięcie darni oraz wyrównywanie murawy. Dzięki specjalnej siatce biodegradowalnej, w jaką została wyposażona nasza trawa z rolki, jej precyzyjne rozkładanie jest jeszcze łatwiejsze.

grass-icon

Przyjemność użytkowania

Trawnik z rolki z dostawą w Warszawie nie wymaga skomplikowanej i kosztownej pielęgnacji po założeniu. Jest odporny na udeptywanie i łatwo się regeneruje. Może być użytkowany przez wiele lat, bez konieczności przeprowadzania renowacji czy kłopotliwych zabiegów pielęgnacyjnych (np. odchwaszczania). Trawa z rolki (Warszawa) nie traci swoich walorów z upływem lat nawet pod wpływem intensywnej eksploatacji.

street-icon

Uniwersalne zastosowanie

Oferujemy uniwersalną trawę z rolki, którą można wykorzystać na różnych terenach. Nasz produkt jest odpowiedni do ogrodów przydomowych, parków, na place zabaw i miejskie tereny rekreacyjne. Trawnik z rolki w Warszawie można założyć także w miejscach o dużym nachyleniu (na skarpach). Nasza trawa z rolki, za sprawą walorów ozdobnych i użytkowych, doskonale spełni zarówno funkcję rekreacyjną, jak i dekoracyjną.

realizacja1
realizacja2
realizacja3
realizacja4
realizacja5
realizacja6