Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!
Od 04.02 do 06.03 przebywamy na urlopie.
W tym czasie prosimy o kontakt mailowy.

Fotel Nourd

RON01

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania na realizację zamówienia około 3- 8 tygodni. Koszt wysyłki wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami przed zakupem!

2 650,00 zł brutto

share

Polecane produkty
Fotel Nourd to jeden z elementów wchodzących w skład modułowej kolekcji o tej samej nazwie. Uniwersalne wzornictwo, nawiązujące do skandynawskich projektów z lat 60' sprawi, że każdy taras i wnętrze zyskają niepowtarzalnego charakteru. 

Meble wchodzące w skład kolekcji Nourd zostały wykonane z naturalnego drewna o bardzo wysokiej twardości i pięknej strukturze, które cechuje najwyższa odporność na warunki atmosferyczne. Zastosowane w produkcji mebli drewno pochodzi z polskich lasów i posiada certyfikat FSC (odpowiedzialnej gospodarki leśnej).
   
Poduchy wykonane zostały z suchej pianki (quick dry) odpornej na warunki zewnętrzne, przepuszczającej wodę i bardzo szybko wysychającej po zamoczeniu. Pianka posiada antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości.
    
Tkanina jest przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu. Kolor tkaniny jest odporny na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. 

  Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia oraz wysokości kosztów wysyłki.

WYMIARY
długość83 cm
glębokość83 cm
wysokość 72 cm
wysokość siedziska42 cmMateriałdrewno

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fotel Nourd

Fotel Nourd

Inne produkty z tej kategorii