Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!
Od 04.02 do 06.03 przebywamy na urlopie.
W tym czasie prosimy o kontakt mailowy.

Fotel Nourd

RON01

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania na realizację zamówienia około 3- 8 tygodni. Koszt wysyłki wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami przed zakupem!

2 650,00 zł brutto

share

Polecane produkty
Fotel Nourd to jeden z elementów wchodzących w skład modułowej kolekcji o tej samej nazwie. Uniwersalne wzornictwo, nawiązujące do skandynawskich projektów z lat 60' sprawi, że każdy taras i wnętrze zyskają niepowtarzalnego charakteru. 

Meble wchodzące w skład kolekcji Nourd zostały wykonane z naturalnego drewna o bardzo wysokiej twardości i pięknej strukturze, które cechuje najwyższa odporność na warunki atmosferyczne. Zastosowane w produkcji mebli drewno pochodzi z polskich lasów i posiada certyfikat FSC (odpowiedzialnej gospodarki leśnej).
   
Poduchy wykonane zostały z suchej pianki (quick dry) odpornej na warunki zewnętrzne, przepuszczającej wodę i bardzo szybko wysychającej po zamoczeniu. Pianka posiada antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości.
    
Tkanina jest przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu. Kolor tkaniny jest odporny na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. 

  Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia oraz wysokości kosztów wysyłki.

WYMIARY
długość83 cm
glębokość83 cm
wysokość 72 cm
wysokość siedziska42 cmMateriałdrewno

Opinie

Napisz opinię

Fotel Nourd

Fotel Nourd

Inne produkty z tej kategorii