Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855! od 4.01 do 24.01 jesteśmy na urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po 24.01. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.
od 4.01 do 24.01 jesteśmy na urlopie.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po 24.01. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

Narożnik NOURD

RON02

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania na realizację zamówienia około 3- 8 tygodni. Koszt wysyłki wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami przed zakupem!

3 350,00 zł brutto

share

Produkty powiązane

Polecane produkty

Narożnik Nourd to jeden z elementów wchodzących w skład modułowej kolekcji o tej samej nazwie. Uniwersalne wzornictwo, nawiązujące do skandynawskich projektów z lat 60' sprawi, że każdy taras i wnętrze zyskają niepowtarzalnego charakteru. 

Meble wchodzące w skład kolekcji Nourd zostały wykonane z naturalnego drewna o bardzo wysokiej twardości i pięknej strukturze, które cechuje najwyższa odporność na warunki atmosferyczne. Zastosowane w produkcji mebli drewno pochodzi z polskich lasów i posiada certyfikat FSC (odpowiedzialnej gospodarki leśnej).
   
Poduchy wykonane zostały z suchej pianki (quick dry) odpornej na warunki zewnętrzne, przepuszczającej wodę i bardzo szybko wysychającej po zamoczeniu. Pianka posiada antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości.
    
Tkanina jest przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu. Kolor tkaniny jest odporny na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. 

  

WYMIARY
długość83 cm
glębokość83 cm
wysokość 72 cm
wysokość siedziska40 cm

Opinie

Napisz opinię

Narożnik NOURD

Narożnik NOURD

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii