Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

MECH TRAWIASTY | ŚCIANA Z MCHU

Czas realizacji zamówienia 2-5 tygodni.

44,28 zł brutto

share

Polecane produkty

Ogrody wertykalne w pomieszczeniach to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim zaakcentowanie roli roślin w naszym codziennym otoczeniu. Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu elementu natury do wnętrza, bez konieczności częstej pielęgnacji, panele z mchu są idealnym rozwiązaniem. Korzystając z szerokiej gamy kolorystycznej Mchu Trawiastego, można stworzyć wiele ciekawych geometrycznych płaskich form zielonych ścian czy obrazów. 

Numer wybranego koloru należy wpisać w informacjach dodatkowych podczas zamówienia. Palety kolorów dostępne są w "Plikach do pobrania" na dole strony.

   

W przypadku instalacji panelu z mchem w miejscu gdzie wilgotność jest większa, np. w łazience, zaleca się podłoże z PCV. Prosimy o informację na jakim podłożu ma być zamocowany mech. 

      

SPECYFIKACJA

PODŁOŻEMDF 8mm, opcjonalnie PCV
OBRZEŻATAK
WAGAok. 8 kg/m2

   

W przypadku Mchu Trawiastego można skorzystać z oferty aranżacji paneli we wszystkie kształty 2D i 3D, w tym logotypy i litery.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem niepowtarzalnego kształtu z mchu skontaktuj się z nami poprzez formularz lub mailowo.

Opinie

Napisz opinię

MECH TRAWIASTY | ŚCIANA Z MCHU

MECH TRAWIASTY | ŚCIANA Z MCHU

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Pliki do pobrania