Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Kategorie Produktów Jest 13 produktów.

Podkategorie

 • Podłoża ogrodowe

  Podłoża ogrodowe (ziemia, substraty)

  Zakładając ogród, należy pamiętać, że każda roślina ma swoje wymagania. Jeśli chcemy zapewnić jej właściwe warunki do wzrostu i rozwoju, musimy wybrać odpowiednie podłoże. Dobrym rozwiązaniem jest wybór ziemi ogrodowej lub substratu dostosowanych do potrzeb określonych gatunków roślin. Klientom z Krakowa i okolic oferujemy ziemię ogrodową sprzedawaną na tony. Wysokiej jakości podłoże nadaje się pod trawniki, kwiaty, warzywa, drzewa i krzewy.

 • Lampy ogrodowe

  Oświetlenie ogrodowe

  Ogród po zmroku to magiczny widok. Wszystko dzięki czarującej grze świateł. Odpowiednio dobrane oświetlenie ogrodowe zdobi otoczenie domu i tworzy niepowtarzalny nastrój. Pełni też funkcję praktyczną. Oświetla drogę do domu, umila długie letnie wieczory na tarasie i skutecznie odstrasza intruzów. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór lamp ogrodowych. Eleganckie lampy stojące rozświetlą ogrodowe alejki i podjazd do domu. Wysokie lampy masztowe sprawdzą się w przydomowym ogrodzie, a także jako oświetlenie alejek i ulic. Kinkiety i lampy wiszące ozdobią ganek, taras albo werandę. Wybierz oprawę oświetleniową, która pasuje do twojego ogrodu i ciesz się jego pięknem o każdej porze dnia i nocy.

 • Zielone ściany z mchu

  Zielone ściany z mchu

  Skrawek lasu we własnym domu? To łatwiejsze niż myślisz. Ściany z mchu są coraz częstszym widokiem w biurach, hotelach, restauracjach i wnętrzach mieszkalnych. Ich rosnąca popularność wcale nie dziwi. Zielona ściana jest niezwykle efektowna, a przy tym łatwa w utrzymaniu. Nie wymaga przycinania, podlewania i nasłonecznienia. Świetnie poradzi sobie w ciemnym pomieszczeniu. Co więcej, mech daje ogromne pole do eksperymentów. Panele z mchu są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu pozwalają na tworzenie wielobarwnych, monumentalnych kompozycji. Dekoracja z mchu może przybrać niemal każdą formę: logotypu, liter, dowolnego kształtu 2D i 3D. Jeśli chcesz stworzyć własną, unikatową kompozycję z mchu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 • Trawa z rolki

  Trawa z rolki

      

  Chcesz szybko cieszyć się gęstym zielonym trawnikiem? Zastanawiasz się czy warto w ogóle zainwestować w trawę z rolki?

  Kupując TRAWNIK Z ROLKI, zyskujesz efekt, na jaki w przypadku trawnika z siewu czeka się 12 – 18 miesięcy.

  Trawa wycinana z gruntu, sprzedawana w rolkach, zanim trafi do sprzedaży, rośnie na plantacjach od 12 do 18 miesięcy. W tym czasie jest pod opieką profesjonalistów, którzy wykonują zróżnicowane zabiegi pielęgnacyjne i regularne dosiewki, aby do Ciebie trafiła gęsta, dojrzała trawa.

  Dostępna u nas trawa, to TRAWA rekreacyjna O UNIWERSALNYM ZASTOSOWANIU. Sprawdzi się w przydomowych ogrodach, w parkach, na skwerach, placach zabaw, przy szkołach, przedszkolach, przy budynkach komercyjnych.

  Pamiętaj podczas zakupu trawy, że trawnik to żywa roślina i jego wygląd różni się w zależności od pory roku.

  Ze względu na zmieniające się warunki zewnętrze, zabiegi pielęgnacyjne także trzeba dostosować do danego okresu roku.

  Naszych klientów WSPIERAMY DORADZTWEM w zakresie przygotowania gruntu, rozkładania trawy oraz późniejszej pielęgnacji trawnika.    

  Oferujemy trawę z siatką wzmacniającą system korzeniowy i trawę bez siatki. Dla naszych klientów organizujemy transporty trawników bezpośrednio z plantacji. Dostępne są paletowe wysyłki kurierskie i transport dedykowany z rozładunkiem i TIR.  

  Żywy trawnik z rolki możecie też kupić stacjonarnie w naszym SKŁADZIE MATERIAŁÓW OGRODNICZYCH przy ul. Balickiej 96a w KRAKOWIE.

 • Donice ogrodowe
 • Kamienie ozdobne
 • Paliki