Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Ogrody i tereny zieleni

 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zakładania ogrodów i terenów zieleni. Wykonujemy wszystkie prace niezbędne do stworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni terenów miejskich, osiedlowych, rekreacyjnych, publicznych, sportowych i ogrodów przydomowych: od inwentaryzacji, przez przygotowania terenu, dobór i sadzenie roślin, po budowę oraz montaż instalacji ogrodowych, nawierzchni i elementów architektonicznych. Realizujemy zarówno projekty na zlecenie inwestorów komercyjnych, jak i prywatnych. Inwestycje prywatne realizujemy głównie na terenie Krakowa i okolic (woj. małopolskie). W zakresie zamówień komercyjnych i publicznych współpracujemy z inwestorami w całej Polsce.    

 

Świadczymy usługi ogrodnicze na terenie całej Polski, głównym obszarem naszej działalności jest Kraków i jego okolice.

   

Kompleksowe zakładanie ogrodów i terenów zieleni

Prace ziemne, niwelacja terenu

Inwentaryzacje zieleni

Przygotowanie terenu pod inwestycję

Dostawa substratu intensywnego i ekstensywnego na dachy zielone

Budowa dachów zielonych

Zakładanie trawników z rolki

Zakładanie systemów nawadniających

Dobór i sadzenie roślin

Nawierzchnie

Mała architektura ogrodowa

Budowa ogrodzeń panelowych

Zagospodarowanie terenów zieleni

Inwentaryzacje dendrologiczne

Pomoc i doradztwo

Nasi specjaliści dbają o to, by koncepcja zieleni była dostosowana do planu zagospodarowania przestrzennego, uwarunkowań przyrodniczych i topograficznych, funkcji i charakteru miejsca. Wykonujemy projekty wpisujące się w otoczenie, które tworzą spójną całość z budynkami i okoliczną szatą roślinną. Zakładamy tereny zieleni, które zwiększają atrakcyjność otoczenia i poprawiają komfort życia ich użytkowników. Wdrażamy również proekologiczne rozwiązania (np. łąki kwietne, ogrody deszczowe, zielone dachy), które wspierają bioróżnorodność i retencję wody na terenach miejskich.

W naszym portfolio znajdują się tworzone od podstaw i rewitalizowane ogrody przydomowe, zieleń osiedlowa, place zabaw, zagospodarowanie terenów wokół siedzib firm, biurowców, restauracji jak również obiektów handlowych. Zajmujemy się także realizacjami w zakresie aranżacji zieleni miejskiej czyli publicznych terenów zieleni jak parki, skwery, zieleńce, pasy zieleni, zadrzewienia uliczne czy aleje spacerowe.

Współpracujemy w zakresie zagospodarowania zieleni z deweloperami, firmami budowlanymi, instytucjami publicznymi, włodarzami miast i gmin, a także wspólnotami mieszkaniowymi, firmami zarządzającymi nieruchomościami, właścicielami nieruchomości komercyjnych i oczywiście osobami prywatnymi. 

 

Profesjonalną i pomocną obsługę klienta

Kompleksową realizację usług związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych

Indywidualne podejście do każdej inwestycji

Zespół składający się z zaangażowanych ludzi, którzy ciągle się rozwijają, aby wykonywać jak najlepiej swoją pracę