Masz pytania dotyczące założenia ogrodu? Zadzwoń: 660 238 216!

Ogrody i tereny zieleni

 

Jesteś tu pewnie dlatego, że szukasz firmy, która zajmuje się pracami ogrodniczymi.

   

W takim razie dobrze trafiłeś -  naszym głównym profilem działalności są usługi ogrodnicze. Zakładamy ogrody przydomowe głównie na terenie Krakowa i okolic (woj. małopolskie), a w zakresie zamówień komercyjnych i publicznych jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z całej Polski. Realizowaliśmy prace w zakresie zagospodarowania terenów zieleni m.in. w Warszawie czy na Górnym i Dolnym Śląsku.

     

Chcesz sprawdzić ile będzie kosztować realizacja Twojego ogrodu?  

NAPISZ DO NAS

      

Nie masz pewności czy zajmujemy się zakresem prac jaki Cię interesuje?

    

Budujemy ogrody kompleksowo. Wykonujemy wszystkie prace niezbędne do stworzenia pięknych i funkcjonalnych ogrodów przydomowych, przestrzeni terenów miejskich, osiedlowych, rekreacyjnych, publicznych i sportowych: od inwentaryzacji zieleni istniejącej, przez przygotowania terenu, dobór i sadzenie roślin, po budowę oraz montaż instalacji ogrodowych, nawierzchni i elementów architektonicznych.

   

Zaopatrujemy inwestycje we wszystkie potrzebne do budowy ogrodu materiały. Jeśli potrzebne jest wsparcie fachowców z innych specjalizacji, też możemy się tym zająć.

  

Ty masz wolną głowę i więcej czasu!  

   

Kompleksowe zakładanie ogrodów i terenów zieleni

Prace ziemne, niwelacja terenu

Inwentaryzacje zieleni

Przygotowanie terenu pod inwestycję

Dostawa substratu intensywnego i ekstensywnego na dachy zielone

Budowa dachów zielonych

Zakładanie trawników z rolki

Zakładanie systemów nawadniających

Dobór i sadzenie roślin

Nawierzchnie

Mała architektura ogrodowa

Budowa ogrodzeń panelowych

Zagospodarowanie terenów zieleni

Inwentaryzacje dendrologiczne

    

    

Co najbardziej doceniają nasi klienci w realizowanych przez nas pracach w ogrodach?


Miłą i profesjonalną obsługę, sympatyczną atmosferę, i to, że staramy się zawsze wszystko dokładnie wyjaśniać.

       

„[…] poziom obsługi, zainteresowanie klientem, chęć pomocy, wiedza i zaangażowanie w pomoc przy nawet najdrobniejszych niepewnościach i potrzebach klienta - to się ceni najbardziej. Dziękuję. Miło się z Państwem współpracuje!”

   

„Sympatyczna atmosfera”

   

„Mila i profesjonalna komunikacja, punktualność, fachowe doradztwo i co najważniejsze - osobista kontrola z boku kierownictwa.”

   

„Firma bardzo solidna i profesjonalna”

 

ZOBACZ TEŻ NASZE REFERENCJE Z INWESTYCJI KOMERCYJNYCH I PUBLICZNYCH

   

  

   

Nasi specjaliści dbają o to, by koncepcja zieleni była dostosowana do planu zagospodarowania przestrzennego, uwarunkowań przyrodniczych i topograficznych, funkcji i charakteru miejsca. Wykonujemy projekty wpisujące się w otoczenie, które tworzą spójną całość z budynkami i okoliczną szatą roślinną. Zakładamy tereny zieleni, które zwiększają atrakcyjność otoczenia i poprawiają komfort życia ich użytkowników. Wdrażamy również proekologiczne rozwiązania (np. łąki kwietne, ogrody deszczowe, zielone dachy), które wspierają bioróżnorodność i retencję wody na terenach miejskich.

  

W naszym portfolio znajdują się tworzone od podstaw i rewitalizowane ogrody przydomowe, zieleń osiedlowa, place zabaw, zagospodarowanie terenów wokół siedzib firm, biurowców, restauracji jak również obiektów handlowych. Zajmujemy się także realizacjami w zakresie aranżacji zieleni miejskiej czyli publicznych terenów zieleni jak parki, skwery, zieleńce, pasy zieleni, zadrzewienia uliczne czy aleje spacerowe.

Współpracujemy w zakresie zagospodarowania zieleni z deweloperami, firmami budowlanymi, instytucjami publicznymi, włodarzami miast i gmin, a także wspólnotami mieszkaniowymi, firmami zarządzającymi nieruchomościami, właścicielami nieruchomości komercyjnych i oczywiście osobami prywatnymi. 

 

Profesjonalną i pomocną obsługę klienta

Kompleksową realizację usług związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych

Indywidualne podejście do każdej inwestycji

Zespół składający się z zaangażowanych ludzi, którzy ciągle się rozwijają, aby wykonywać jak najlepiej swoją pracę