Potrzebujesz porady? | Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

O NAS

Kochamy rośliny, i dlatego od 2013 roku, wykorzystując wiedzę jaką daje nam kierunkowe wykształcenie, staramy się tworzyć dla nich jak najlepsze warunki. Aranżując przestrzeń z wykorzystaniem różnorodnych gatunków roślin, a później dbając o nie regularnie, tworzymy ogrody dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów, terenów zielonych oraz montażem trawników z rolki. Realizując zlecenia osób prywatnych oraz firm zwracamy szczególną uwagę na warunki przyrodnicze oraz pozytywne relacje z otoczeniem, stwarzając odpowiednie miejsca dla wypoczynku i rekreacji.

Głównym obszarem naszej działalności jest Kraków i jego okolice. W zakresie projektowania ogrodów oraz realizacji inwestycji komercyjnych, jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski.

Sklep internetowy SPA4GARDEN powstał w wyniku rozszerzenia działalności firmy. W ofercie, obok wiodących producentów oraz importerów branży ogrodniczej, znaleźć można również unikatowy polski design, pochodzący od lokalnych wytwórców. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.