Masz pytania dotyczące założenia ogrodu? Zadzwoń: 660 238 216!

O NAS

     

    

Dzień dobry! Skoro tutaj jesteś to zapewne chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszej firmie.

Może chcesz założyć ogród? Opracować projekt zieleni? A może szukasz trawy z rolki, kruszyw albo podłoża do ogrodu?

Cokolwiek Cię tutaj sprowadziło, bardzo nam miło, że jesteś z nami.

Zajmujemy się zarówno zakładaniem ogrodów i terenów zieleni i sprzedażą materiałów do budowy ogrodów. A więcej o nas poniżej.

     
SPA4GARDEN usługi ogrodnicze Kraków
  

To już dobrych parę lat odkąd pierwszy raz jako SPA4GARDEN zaczęliśmy działać w ogrodach. Pod koniec 2024 roku będziemy obchodzić 10 lecie!

W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 inwestycji w ogrodach prywatnych, dla inwestorów komercyjnych, a także kilka zamówień publicznych.

Głównym obszarem naszej działalności jest Kraków i jego okolice. W zakresie projektowania ogrodów, inwentaryzacji zieleni oraz realizacji inwestycji komercyjnych, jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z całej Polski.
   

Chcesz dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach ogrodniczych?  WEJDŹ TUTAJ 
   

SPA4GARDEN sklep ogrodniczy

   

Zakupy w naszym sklepie możesz zrobić online i stacjonarnie w SKŁADZIE MATERIAŁÓW OGRODNICZYCH, który możesz odwiedzić przy ul. Balickiej 96a w Krakowie.

Od lat naszym głównym produktem są trawniki z rolki, jesteśmy specjalistami od trawy! Poza trawą, możesz zaopatrzyć się u nas w materiały niezbędne do zakładania ogrodu: kruszywa, kamienie ozdobne, podłożaręcznie robione lampy ogrodowe czy betonowe donice.


Jeśli szukasz akurat roślin na inwestycję, możemy też pomóc w skompletowaniu zamówienia na podstawie przedmiaru i zorganizowanie dostawy.

Więcej o dostawie roślin przeczytasz TUTAJ

      

Chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania!   

PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO