Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? | Zadzwoń: 728 885 855!

Zakładanie trawników z rolki


Nasza firma zajmuje się sprzedażą trawy rolowanej oraz zakładaniem trawników z rolki. Usługę montażu wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. W przypadku większych zamówień dojeżdżamy do dowolnego miejsca w Polsce.

Trawa z rolki

Czym jest i dlaczego warto ją wybrać?

Trawa z rolki to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na uzyskaniu pięknej i gęstej darni w krotkim czasie. Możliwość rozkładania jej przez większą część roku, łatwość w montażu i pielęgnacji, czy większa odporność na chwasty sprawiają, że klienci coraz częściej dostrzegają jej przewagę nad trawnikiem sianym.

Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy w dłuższym okresie czasu. Dzięki profesjonalnie dobranej mieszance nasion i technologii produkcji dostarczamy produkt bardzo wysokiej jakości.

Zakładanie trawników z rolki Kraków

Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy zakładania trawnika z rolki, zapraszamy do współpracy. W ramach usługi wykonujemy wszelkie niezbędne prace:

 

Dostarczamy trawę w rolkach we wskazane miejsce

Porządkujemy teren: usuwamy kamienie, gałęzie oraz inne odpady

W razie potrzeby zlecamy analizę składu gleby

wykonujemy prace ziemne, niwelację terenu

Dowozimy ziemię urodzajną (humus) i użyźniamy teren

Na specjalne życzenie klienta montujemy siatkę na krety lub/i system automatycznego nawadniania

Docinamy i rozkładamy rolki z trawą

Ubijamy murawę, aby docisnąć korzenie do podłoża

 

 

 

Korzystając z usług naszej firmy, masz 100% pewności, że montaż trawnika z rolki w Twoim ogrodzie przebiegnie prawidłowo. Tym samym trawa przyjmie się na nowym terenie i zachowa zdrowy, piękny wygląd: będzie gęsta, wolna od chwastów i soczyście zielona.

Jedyna kwestia, o którą musisz zadbać, to późniejsza pielęgnacja murawy. Z przyjemnością udzielimy Ci wskazówek, jak dbać o świeżo założony trawnik z rolki: kiedy przeprowadzić pierwsze koszenie, z jaką częstotliwością i o jakich porach nawadniać darń, jakie nawozy stosować.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, a także organizacji publicznych. W ramach dotychczasowej działalności zakładaliśmy trawę z rolki w ogrodach przydomowych, a także terenach zielonych przy szkołach, osiedlach i siedzibach prywatnych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i dokonania wyceny.

Zapytania można kierować mailowo na adres: [email protected] lub bezpośrednio przez formularz dostępny w zakładce "KONTAKT".

Natychmiastowy Efekt

Natychmiastowy efekt

Tereny o duzym nachyleniu

Dobrze sprawdza się na terenach o dużym nachyleniu

Jednoliste zagęszczenie

Łatwo się ukorzenia.
Jednoliste zagęszczenie

Termin zakładania od Marca do Listopada

Termin zakładania od marca do listopada

realizacja_1.jpg
realizacja_2.jpg
realizacja_3.jpg
realizacja_4.jpg