Masz pytania dotyczące założenia ogrodu? Zadzwoń: 660 238 216!

Zakładanie trawników z rolki


Od 2014 roku zajmujemy się zakładaniem trawników z rolki na terenie Krakowa i okolic, a w przypadku większych inwestycji dojeżdżamy do dowolnego miejsca w Polsce. W tym czasie zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji prywatnych i komercyjnych. Współpracujemy z dostawcami produkującymi trawę najwyższej jakości. Od 2017 prowadzimy także sprzedaż trawy w rolce z wysyłką na terenie całej Polski.

Trawa z rolki

Czym jest i dlaczego warto ją wybrać?

Trawa z rolki to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na uzyskaniu pięknej i gęstej darni w krotkim czasie. Możliwość rozkładania jej przez większą część roku, łatwość w montażu i pielęgnacji, czy większa odporność na chwasty sprawiają, że klienci coraz częściej dostrzegają jej przewagę nad trawnikiem sianym.

Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy w dłuższym okresie czasu. Dzięki profesjonalnie dobranej mieszance nasion i technologii produkcji dostarczamy produkt bardzo wysokiej jakości.

Zakładanie trawników z rolki Kraków

Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy zakładania trawnika z rolki, zapraszamy do współpracy. W ramach usługi wykonujemy wszelkie niezbędne prace:

 

Dostarczamy trawę w rolkach we wskazane miejsce

Porządkujemy teren: usuwamy kamienie, gałęzie oraz inne odpady

W razie potrzeby zlecamy analizę składu gleby

wykonujemy prace ziemne, niwelację terenu

Dowozimy ziemię urodzajną (humus) i użyźniamy teren

Na specjalne życzenie klienta montujemy siatkę na krety lub/i system automatycznego nawadniania

Docinamy i rozkładamy rolki z trawą

Ubijamy murawę, aby docisnąć korzenie do podłoża

 

 

 

Korzystając z usług naszej firmy zyskujesz czas! My zajmujemy się zamówieniem wszystkich niezbędnych do montażu trawnika z rolki materiałów. Korzystamy z produktów od sprawdzonych dostawców, które mieliśmy okazję przetestować na wcześniejszych inwestycjach i jesteśmy pewni ich jakości. Na każdym etapie realizacji prac związanych z zakładaniem trawnika z rolki masz kontakt z pracownikiem kierującym realizacją robót, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przekazuje na bieżąco informację dotyczące przebiegu prac. 

  

Ile zajmuje rozłożenie trawnika? Samo rozwijanie darni z rolki realizujemy w przypadku powierzchni do 1000m2 zazwyczaj w ciągu 1 dnia. Zwykle wygląda to tak, że klienci rano wyjeżdżając do pracy widzą jeszcze gołą ziemię, a po powrocie wita ich zielona murawa. Przygotowanie terenu do rozwinięcia darni z trawą, może trwać od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od tego jakie prace są konieczne, aby stworzyć optymalne warunki dla trawy. 

  

Po zamontowaniu trawnika przekazujemy Ci wszystkie niezbędne informacje jakich potrzebujesz żeby zadbać o świeżo ułożoną trawę: kiedy przeprowadzić pierwsze koszenie, z jaką częstotliwością i o jakich porach nawadniać darń, jakie nawozy stosować. 

  

Dzięki wskazówkom dotyczącym zabiegów pielęgnacyjnych, wiesz co jest konieczne aby trawa przyjęła się na nowym terenie i zachowała zdrowy, piękny wygląd: będzie gęsta, wolna od chwastów i soczyście zielona.

  

Dotychczasowe doświadczenie w zakresie zakładania trawników z rolki zdobyliśmy realizując zlecenia w ogrodach prywatnych, a także terenach zielonych przy szkołach, osiedlach mieszkaniowych i siedzibach prywatnych przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, a także organizacji publicznych. 

  

Jeśli chcesz mieć trawnik z rolki w swoim ogrodzie, zapraszamy do kontaktu! Na podstawie przesłanych do nas mailowo informacji przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę. Jeśli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu, przyjedziemy na wizję terenu żeby sprawdzić stan podłoża i wykonać niezbędne pomiary.

 

Skontaktuj się z nami

Natychmiastowy Efekt

Natychmiastowy efekt

Tereny o duzym nachyleniu

Dobrze sprawdza się na terenach o dużym nachyleniu

Jednoliste zagęszczenie

Łatwo się ukorzenia.
Jednoliste zagęszczenie

Termin zakładania od Marca do Listopada

Termin zakładania od marca do listopada

realizacja_1.jpg
realizacja_2.jpg
realizacja_3.jpg
realizacja_4.jpg